Lektorský tým | Jazyková škola Jílek Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Co absolvuje prvotřídní lektor, než se stane součástí našeho týmu?

V našich jazykových kurzech neučí lidé jen tak oslovení na ulici, bez znalostí a schopností, kteří mají jen pár minut na to, aby se seznámili s kurzem a učivem. Všechy lektory si pečlivě vybíráme a vychováváme už od dlouhého přijímacího pohovoru. Naše kurzy vedou takoví lektoři, za které jsme ochotní dát ruku do ohně.


Jazyková škola Jílek Brnopřísné výběrové řízení Jazykové kurzy Brno 100 odučených hodin
Jazykové kurzy Brno komplexní metody
Jazykové kurzy Brno20 hodin náslechů Jazykové kurzy Brno dohled supervizorů Jazykové kurzy Brnopravidelná školení 

 

Jak pro Vás zajišťujeme prvotřídní lektory?

Před tím, než začne lektor učit, musí projít sérií školení a supervizí. Tak zajišťujeme, že před studenty předstupuje člověk, který má nejen perfektní znalost jazyka, ale také potřebné znalosti týkající se psychologie výuky a pedagogiky. Lektoři jsou naší zárukou kvality.

 

Než Vás začne lektor učit musí absolvovat:

 • tříkolové výběrové řízení
 • drilové a komunikativní školení
 • 20 hodin náslechů u svých zkušenějších kolegů
 • průběžné sledování supervizory ve výuce
 • plnohodnotným lektorem se stává až po 100 odučených hodinách a závěrečné supervizi

 

Lektoři se neustále vzdělávají a rozvíjí:

  • každý měsíc absolvují školení, seminář
  • každý rok přednášejí kolegům na vybrané odborné téma
  • každý semestr absolvují supervizi

 

Chceš se stát lektorem? Naučíme tě učit!

Nabízíme nedocenitelnou praxi a získání zkušeností a plat již během výcviku (po zaškolení sazba roste). Na oplátku bys měl mít perfektní znalost jazyka na úrovni minimálně C1 (není třeba mít diplom!), nadšení pro cizí jazyky a komunikaci s lidmi a v neposledním řadě také chuť pracovat na sobě.

Troufneš si na tuto výzvu? Pošli svůj životopis na lektor@kurzyjilek.cz

 

 

 • Angličtina
 • Němčina
 • Francouzština
 • Italština
 • Španělština
 • Ruština

Lektor angličtiny v Jazykové škole Jílek Pavel Richter

Pavel Richter

„Snažím se řídit dvěma zásadami. První je spíš takový můj mindset - jaké si to uděláš, takové to máš. Také věřím v to, že každý člověk, kterého v životě potkáme nám má co předat, může nás posunout dál a může být obohacující mu věnovat pozornost - to platí i pro všechny mé studenty.

Chci o Pájovi vědet víc!


Lektorka angličtiny v Jazykové škole Jílek Gabriela Jůzová

Nikola Zrzavá

"Kvalitní učitel v mých očích je respektující, trpělivý, pokorný člověk se smyslem pro humor a s perfektní znalostí svého oboru."

Chci o Nikči vědet víc!


Lektor angličtiny a němčiny v Jazykové škole Jílek Juraj Štyrák

Juraj Štyrák

"Ideálny učiteľ musí vedieť študenta nadchnúť pre jazyk a ukázať mu jeho krásu. Potom sa z učenia stane záľuba a nie povinnosť, a to je základným predpokladom pre úspešnú cestu k ovládnutiu jazyka. Tak som sa k lektorstvu dostal ja – mal som šťastie na skvelého učiteľa, ktorý mi ukázal aké sú jazyky fascinujúce. Potom to už išlo samo."

Chci o Jurajovi vědet víc!


Lektor angličtiny v Jazykové škole Jílek Lukáš Daňo

Lukáš Daňo

„Jsem happy když vidím – totiž vlastně spíš slyším – ten progres. Když po probraném učivu, ve kterém si studenti ještě před chvílí nebyli vůbec jistí, najednou ztrácejí strach a pomalu si zažívají a posléze užívají správné použití dané problematiky. Jejich dobrý pocit a úsměv na tváři je pak pro lektora ta nejlepší zpětná vazba.“

Chci o Lukym vědet víc!


Lektorka angličtiny v Jazykové škole Jílek Veronika Matalová

Veronika Vymazalová

"Práci si plánujeme dle svých možností, nikdy nejsme do ničeho nuceni, to je pro mě velmi důležité. Jsme team, i když každý pracuje jindy, jinde a jinak. Jsme samostatní, ale vždy se můžeme spolehnout na pomoc kolegů. To je pestrost, která mě baví."

Chci o Verči vědet víc!


Lektorka angličtiny v Jazykové škole Jílek Nina Buchtová

Nina Buchtová

Verím, že ľudí človek pozná “po ich ovocí,” teda podľa toho, akú stopu za sebou zanechajú. Myslím, že každý z nás môže prispieť k tomu, aby bolo z tohto sveta krajšie miesto pre život, a tým sa snažím riadiť vo svojom každodennom, či už pracovnom alebo súkromnom živote.“

Chci o Nine vědet víc!


Lektor angličtiny a němčiny v Jazykové škole Jílek Juraj Štyrák

Juraj Štyrák

"Ideálny učiteľ musí vedieť študenta nadchnúť pre jazyk a ukázať mu jeho krásu. Potom sa z učenia stane záľuba a nie povinnosť, a to je základným predpokladom pre úspešnú cestu k ovládnutiu jazyka. Tak som sa k lektorstvu dostal ja – mal som šťastie na skvelého učiteľa, ktorý mi ukázal aké sú jazyky fascinujúce. Potom to už išlo samo."

Chci o Jurajovi vědet víc!


Lektorka němčiny Barbora Orságová

Barbora Orságová

"Nejlepší je, když vidím, že mé studenty hodiny baví a do aktivit se ponoří tak, že zapomenou na svět kolem."

Chci o Barči vědet víc!


Lektorka francouzštiny Marie Nováková

Marie Nováková

"Už na základní a střední škole mě ze všeho nejvíc bavily jazyky. Když jsem se tedy pak rozhodovala, co studovat dál, volba byla jasná - šla jsem se věnovat tomu, co mě do té doby zajímalo nejvíc. A ukázalo se to jako správná volba, protože láska k jazykům mi zůstala dodnes."

Chci o Marušce vědet víc!


Lektorka Francoužštiny v Jazykové škole Jíllek Monika Langerová

Monika Stříbná

"My lektoři jsme tu od toho, abychom studenty k práci motivovali pozitivně. Nechceme, aby se báli mluvit z obavy, že udělají chybu, nebo raději nepoložili otázku, aby se náhodou neztrapnili. Učitel, který navíc přistupuje ke studentům vždy s respektem – to je pro mě ideální učitel."

Chci o Monice vědet víc!


Lektorka angličtiny v Jazykové škole Jílek Anna Šurganová

Anna Šurganová

"Když začnu něco dělat, tak to chci dotáhnout co nejdál, proto se učím neustále."

Chci o Aničce vědet víc!


Lektorka španělštiny Alexandra Bólyová

Alexandra Bólyová

"JŠ Jílek vyniká svojou precíznosťou a tým, aký dôraz kladie na svoj lektorský tým. Záleží im na kvalite svojich lektorov. Každý jeden tu má svoje povinnosti, ktoré vedia zabezpečiť zlepšovanie a zdokonaľovanie svojich dovedností. V škole prevláda príjemná, priam rodinná atmosféra, čo si myslím, že je nezbytné pre správne fungovanie kolektívu."

Chci o Saši vědet víc!


Lektorka angličtiny v Jazykové škole Jílek Katarina Gazdíková

Katarína Prešinská

"Najradšej vidím pokrok u študentov, keď vidím, ako každý z nich je schopný ísť dopredu. Nemusia ísť všetci rovnakým smerom, ale teší ma, keď si každý z nich nachádza svoju vlastnú cestu."

Chci o Katke vědet víc!


Lektorka ruštiny v Jazykové škole Jílek Elena Kozáková

Elena Kozáková

Učitel podle mě není ten, kdo jen předává znalosti, v dnešní době znalosti padají z nebe samy. Nejvíc se mi v mé profesi líbí, že můžu být tak trochu režisér, který dává studentům možnost během hodiny zahrát něco nového, například člověka, který je naprosto svůj v cizím jazykovém prostředí.

Chci o Eleně vědet víc!Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.