O nás | Jazyková škola Jílek | Jazykové kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden
Proč je naše škola výjimečná?

 

Vše, co v naší škole děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se při výuce příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více než dvacetileté praxi v oboru nabízíme osvědčený a komplexní systém výuky postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který podle nás zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky.

Informace o pronájmu našich prostor najdete na této stránce

  Výukové metody  

Zajišťujeme komplexní výuku za pomoci naší originální Jílkovy drilové metody v kombinaci s komunikativní metodou. Kurz postavený na kombinaci těchto dvou metod studentovi utřídí a zautomatizuje i složitější gramatické jevy, zároveň ho rozmluví a připraví na každodenní situace. Student a jeho schopnost používat jazyk v praxi je pro nás na prvním místě.

  Lektorský tým  

U našich lektorů hledáme více než jen perfektní znalost jazyka – hledáme schopnost a chuť předávat znalosti dále, energii a příjemné vystupování. Tříkolové výběrové řízení, měsíční školení, pravidelné náslechy v hodinách u kolegů a supervize jsou cestou jak zajistit, aby každý z našich lektorů byl profesionál, který dokáže perfektně vystihnout potřeby svých studentů.

  Přátelská atmosféra  

Chceme, aby škola byla pro studenty i lektory místem, kam se rádi vracejí. Strach a nervozita k výuce jazyka nepatří. Kromě nadstandardní péče o klienty v podobě nabídky nápojů, wi-fi pokrytí celé školy nebo možnosti trávení času a přípravy na kurz v odpočinkové místnosti organizujeme pro naše studenty neformální setkání, promítání a jiné akce. Vypěstovat si k jazykům kladný vztah je totiž stejné důležité jako samotná výuka.

  Fér jednání  

Věříme tomu, co prodáváme. Každý kurz a každá hodina jsou postaveny tak, aby byly pro naše studenty co nejpříjemnější. Naši práci děláme precizně a poctivě. A to nejlepší - máme z ní radost. Proto chceme, abyste i vy měli dobrý pocit, kdykoli vstoupíte do našich dveří. Máte-li jakýkoli problém, obraťte se na naše lektory či pracovníky z kanceláře, kteří se vždy pokusí vyjít vám vstříc a najít řešení, které bude fér pro nás i pro vás.

Před nástupem do kurzu s Vámi budeme komunikovat a potvrdíme Vaši účast. Pokud do kurzu nebo jeho části přesto nenastoupíte, Vaše úhrada se stává kreditem. Ten můžete nabídnout/ "prodat" jinému účastníkovi. Ve výjimečných případech může Jazyková škola Jílek svolit k vybrání Vašeho kreditu v jiném kurzu. Pokud by Vaše neúčast ovlivnila otevření kurzu při minimálním počtu účastníků, kredit nevracíme a uhradíme z něj proběhnutí kurzu.

  Dostupnost  

Naše škola má výbornou dostupnost a vy díky tomu nemusíte ztrácet ani vteřinu svého drahocenného času. Tramvaje číslo 1 a 6 či trolejbusy 25 a 26 nám zastavují přímo pod okny. Stačí vystoupit na zastávce Pionýrská a podívat se směrem, kde začíná ulice Štefánikova. Pěšky z centra jste u nás za pět minut.

 

 

Historie naší školy a firmy, které k ní patří

Jazyková škola Jílek vznikla už na začátku devadesátých letech, a od té doby dělá maximum pro to, aby nabízela špičkové jazykové vzdělávání. S přechodem pod nové vedení po roce 2008 se Jazyková škola Jílek začala více specializovat na různé typy jazykového vzdělávání. Vzhledem k tomu, že různé kurzy vyžadují i odlišný způsob výuky, a tedy vždy i zvláštní, individuální přístup k jednotlivým klientům, samozřejmostí naší Jazykové školy Jílek bylo postupné rozšiřování portfolia našich služeb.

V roce 2011 jsme tedy pro formalizaci a lepší obslužnost firemních klientů založili společnost Kurzy Jílek, s.r.o. (se sídlem Štefánikova 69/2, 602 00 Brno, IČ: 283 32 971, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 61896), v jejímž rámci jsme se pustili do rozšiřování nabízených služeb pro podnikatele, a to s ohledem na jejich individuální potřeby. V následujících letech se naše Jazyková škola Jílek rozrostla ještě o Agenturu Jílek, s.r.o. (se sídlem Viniční 1360/153, 615 00 Brno, IČ: 292 67 811, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 69165), Veselý Jílek s.r.o. ( se sídlem Štefánikova 69/2, 602 00 Brno, IČ: 046 46 142, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 91182) a Marek Veselý (sídlo Ukrajinská 543/15, 625 00 Brno, IČ: 642 99 961, datum vzniku oprávnění 20.03.1996, Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Brna), zaměřující se na klientelu z řad široké veřejnosti. Díky výše uvedenému jsme schopni obsloužit celou škálu klientů a poskytnout jim nejen kvalitní kurzy dokonce v šesti různých jazycích, ale také precizní překlady odborných i laických textů.

V případě zájmu o využití některé z našich služeb tak stačí navštívit naše webové stránky o použít využít náš kontaktní formulář (zejména v případě firemních kurzů), popřípadě si přímo vybrat požadovaný kurz, zvolit termín a závazně se na něj přihlásit prostřednictví našeho přihlašovacího formuláře. Zde již postačí jen zadat Vaše kontaktní údaje, vybrat způsob platby, popřípadě si přiobjednat i učební materiály, objednávku odeslat a pak už se jen těšit na vámi zvolený jazykový kurz nabytý novými vědomostmi.
V případě firemních klientů (například i zaměstnanců firem) se o Vás následně postará a vaše tužby a přání naplní společnost Kurzy Jílek, s.r.o. (cena jazykových kurzů je v takovém případě účtována s DPH), pro ostatní klienty jsou zde Agentura Jílek, s.r.o., Veselý Jílek s.r.o a Marek Veselý.

  • Klientské centrum
  • Vedení jazykové školy
  • Metodika výuky
  • Marketingové oddělení

Vedoucí klientského centra Jazykové školy Jílek Lenka Bidmonová

Kateřina Pírková

Je zásadní ženou v pozadí. Umí vyřešit všechno a pomůže všem.


 

Ředitel Jazykové školy Jílek Marek Veselý

Marek Veselý

Ředitel Marek je člověk, který se nebojí výzev. V sedmnácti odjel na rok do Spojených států, pracoval na Úřadu vlády i na zámořské lodi, bojoval za lidská práva, věnoval se závodně sportu. Převzít po Honzovi Jílkovi vedení školy, ve které sám dlouhá léta učil, byla výzva, díky které mohl naplnit své ideály a předávat kvalitní výuku tak, aby byli spokojení lektoři i studenti. „Když lidi dělají to, co je baví a umí, pak to dělají dobře. Takových lidí je teď plná škola a já cítím, že energie, kterou jsem do ní investoval, se mi vrací,” říká Marek.

Co o sobě Marek dále prozradil?

Zakladatel Jazykové školy Jílek Jan Jílek

Jan Jílek

Psycholog, osobnostní kouč a zakladatel Jazykové školy Jílek angličtinu miloval už odmala. V rádiu poslouchal anglické stanice, přestože jim nerozuměl, a v páté třídě se sám přihlásil do jazykové školy. Ve svém životě nechává promlouvat intuici, vnímá energetické zóny a zabývá se spiritualitou. Inspiraci nachází po celém světě, a proto hodně cestuje. Sestavil učebnice drilové metody a jako lektor odučil tisíce drilových hodin. „Dril musí vést silná osobnost, která má nejen jazykový, ale i herecký talent," říká.

Co o sobě Honza dále prozradil?

Lektorka Francoužštiny v Jazykové škole Jíllek Monika Langerová

Pavel Richter

Senior supervizor a lektor Pavel jazyky doslova žije. Svoji dětskou touhu být supermanem a zachraňovat holky v nesnázích přeměnil v touhu pomáhat studentům překonávat jazykové bariéry. Důležitější než učebnice anebo metoda je pro něj vždy konkrétní student. Lektor by se měl přizpůsobit učebnímu stylu jednotlivých studentů. „Výuka je o člověku, ten musí být v centru dění,” říká.


Co o sobě Pavel dále prozradil?

Lektorka němčiny a supervizorka v Jazykové škole Jílek Eva Valentová

Eva Valentová

Supervizorka a lektorka angličtiny a němčiny Evča v Jazykové škole Jílek působí už od roku 2009. Kromě lektorování studuje doktorandské studium anglistiky, kde se specializuje na viktoriánskou literaturu. Na naší jazykové škole si nejvíce cení propracovaného školení lektorů a kvality výuky. „U nás se můžeš spolehnout na to, že dostaneš kvalitního lektora. Klademe na to opravdu velký důraz,” říká," říká.


Co o sobě Eva dále prozradila?

Lektorka angličtiny a italštiny v Jazykové škole Jílek

Anna Šurganová

Ředitelka kvality výuky a lektorka angličtiny a italštiny Anička snila o kariéře právničky, nakonec ji ale osud zavál do Itálie, kde se zamilovala nejen do italské pohody, ale také cizích jazyků. Právě tento pobyt ji pak nasměroval ke studiu učitelství a zároveň jí ukázal způsob, jakým by měl lektor přistupovat ke studentům. “Lidé se musí na hodinu těšit. Když mají dobrou náladu, tak pojmou mnohem více informací,” říká lektorka, která se kromě cizích jazyků ráda věnuje čtení nebo tanci.


Co o sobě Anna dále prozradila?Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.