Jazykové kurzy
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Jazykové kurzy

Díky dlouhodobému vzdělávacímu plánu v Jazykové škole Jílek Vám můžeme každý semestr přinášet nové jazykové kurzy přesně podle Vašich potřeb. V současné době nabízíme výuku šesti světových jazyků na různých úrovních od začátečníků až po velmi pokročilé. Vyberte si jazyk a zobrazí se Vám celková nabídka našich kurzů. Pokud chcete jazykový kurz připravit přesně na míru (den, čas, probíraná látka, lektor), seznamte se s možností individuálních kurzů.

Stejně jako docházkové kurzy, i firemní kurzy angličtiny a dalších cizích jazyků u nás mají dlouholetou tradici podpořenou spokojenými studenty.

 

Brno

Konverzační kurzy Individuální kurzy

 

Naše jazykové škola má v Brně dlouholetou tradici, která staví především na kombinaci drilové a komunikativní metody, kvalitních lektorech a příjemném prostředí. 

 

certifikát gdi s.r.o.

Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.