Výukové metody | Jazyková škola Jílek Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Výukové metody Jazykové školy Jílek

Proč je kombinace metod nejlepší?


Jazykové kurzy Brno

V našich jazykových kurzech nabízíme dlouhodobý plán studia jazyků, který je složený z drilových a komunikativních kurzů. Takto postavená komplexní výuka zaručí studentům jak širokou slovní zásobu, tak potřebný gramatický základ a zbaví je strachu z používání jazyka v praxi. Díky drilu rychle proniknete do základů gramatiky a rozmluvíte se, díky komunikativní metodě se naučíte nabyté znalosti používat v každodenních situacích.

Jazykové kurzy Brno - Drilová metoda

Drilová metoda

Drilová metoda se věnuje především práci se slovesy a časy. Díky logickému a přehlednému vysvětlení budete mít v gramatice konečně jasno. Pomocí naší speciální drilové metody si pak její použití důkladně procvičíte v mluveném projevu a zautomatizujete tak, že při komunikaci v cizím jazyce budete působit sebejistě a profesionálně. Více.

Jazykové kurzy Brno - Komunikativní metoda

Komunikativní metoda

Komunikativní metoda, nebo lépe řečeno komunikativní přístup k výuce cizích jazyků, je ideální volbou pro studenty, kteří mají pevný gramatický základ a potřebují si zlepšit své komunikační dovednosti, ať už v mluveném nebo v psaném projevu. Cílem této metody je především vzájemná interakce v hodině a řešení reálných situací. Více.

Výuka a materiály zdarma

Ve spolupráci s našimi lektory jsme připravili přehledy stránek, které vám usnadní vyhledávání a pomůžou vám například s přípravou na další hodinu v kurzu. Na každé stránce najdete obecné tipy, slovní zásobu, poslechová cvičení a v neposlední řadě texty na procvičení čtení s porozuměním. Tyto tipy na studium jsou vhodné nejen pro naše studenty, ale také pro samouky.

Online kurz angličtiny zdarma - kurz, který vás nakopne

Čeká na vás pět lekcí online angličtiny pod vedením ředitele kvality výuky Pavla Richtera, který Vás nejen zasvětí do základů angličtiny, ale také Vám ukáže, co obnáší dril, a jak efektivní může být. Samozřejmě si vše vyzkoušíte na přiložených cvičeních zaměřených na gramatiku a poslech.

 

Jazyková škola Jílek Brno

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.