Drilová metoda | Jazyková škola Jílek | Kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Výukové metody - dril

V čem je dril výjimečný?

Jazykové kurzy Brno - Drilová metodaJílkova drilová metoda je specialitou naší brněnské jazykové školy. Její největší předností je snadné osvojení a zautomatizování gramatiky. Jazykové kurzy vyučované drilem jsou známé pro svůj rychlý spád a účinnost při výuce gramatiky, kterou Vám logicky a přehledně vysvětlíme a Vy si pak získané znalosti důkladně procvičíte v mluveném projevu. Při komunikaci v cizím jazyce budete působit sebejistě a profesionálně. Jde o efektivní způsob, jak odbourat vlastní strach z mluvení v cizím jazyce.

Jak probíhá drilová hodina?

Lektor vysvětlí studentům gramatiku, ale místo opakování nad učebnicí přichází akční smršť. Drilová součást hodiny je založená na rychlém překladu slovních spojení nebo celých vět. Větu však nepřekládá jeden student, ale všichni dohromady, což má své nesporné výhody. Studenti nemusí čekat, až na ně přijde řada a zapojují se všichni po celou dobu výuky. Hlasová clona jim přitom pomáhá uvolnit se a mluvit bez zábran.

V rámci výcviku trénují lektoři, jak rychle přesouvat intenzivní individuální péči mezi všemi studenty a přitom poslechem kontrolovat správnou výslovnost celé skupiny. Pro studenta je hodina složená z precizního výkladu a procvičování drilem zábavná a strhující svou vysokou hladinou energie. Pro výuku drilu vybíráme dynamické lektory, díky nimž si studenti dril bez rozdílu oblíbí.

Co o drilové metodě říkají studenti a lektoři?

Návštěva dobrého drilového kurzu je jako jít na koncert virtuosa. Jan Jílek
Je to zábava, dril skutečně funguje. Petra K.
Když jsem poprvé viděla drilovou hodinu, zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Marie Dupalová

Online kurz angličtiny zdarma - kurz, který vás nakopne

Nejste z Brna, ale láká vás vyzkoušet si Jílkovu drilovou metodu? Přihlašte se na online kurz! Čeká na vás pět lekcí angličtiny pod vedením senior supervizora Pavla Richtera, který Vás nejen zasvětí do základů výuky angličtiny, ale také Vám ukáže, co obnáší dril, a jak efektivní může být. Samozřejmě si vše vyzkoušíte na přiložených cvičeních zaměřených na gramatiku a poslech.

 

Free English Online

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.