Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Aktuální nabídka Teddy Eddie kurzů a ukázkových lekcí ZDE!

Aktuálně:

Můžete se přijít podívat do výuky již běžících kurzů. Nástup je možný i během školního roku. Domluvte se na nina.buchtova@jsjilek.cz nebo +421 948 001 171.

 

teddy eddieO metodě Teddy Eddie

Teddy Eddie je licencovaný výukový program anglického jazyka pro děti ve věku 2- 7 let. Jeho hlavním předpokladem je spojit skutečné učení se skvělou zábavou. Třídy jsou proto plné komunikativního používání jazyka, který se aktivuje tím,co se dětem líbí nejraději: hry, písničky, karikatury, rozhlasové hry, ilustrace a hračky. programu čerpali inspiraci z pozorování vlastních dětí, které jsou právě vpředškolním věku. Byli prvními, velmi náročnými recenzenty. Tahle metoda výuky je testovaná vícenež 20 000 studenty ve více než 250 jazykových školách v Polsku, na Slovensku a v České republice.

  

Naše cesta k výuce Teddy Eddie

  

Jaký je program Teddy Eddie?

 

PŘÁTELSKÝ - výuka probíhá formou hry v

malých skupinkách

FLEXIBILNÍ- kurz splňuje potřeby dětí různého věku a různých jazykových úrovní

VESELÝ - veškeré pohádky a materiály jsou přizpůsobeny dětskému smyslu pro humor

AMBICIÓZNÍ - dvě lekce týdně vedou ke skutečnému pokroku (nejmenší mají volbu 1x nebo 2x týdně). Využívá bohatou slovní zásobu a umožňuje naučit se mimořádně velké množství slov a frází; je založen na multimediálních materiálech vytvořených speciálně pro Teddy Eddie

VÍCEÚROVŇOVÝ - náš přístup zaručuje stálý pokrok, plynulý přechod z úrovně na úroveň a kontinuitu procesu učení

BOHATÝ- jazykově nesrovnatelný s jiným programem, disponuje velkým množství materálů a v barevném kufříku najde malý student: originální učebnici, přístupový kód na hřiště - mnoho online her a aktivit, CD se spoustou nahrávek, miniknihu s tajnými slovy a multiROM deDOMO

SNADNÝ PRO RODIČE - obsahuje originální Příručku pro rodiče a poskytuje aktuální informace o kurzu v podobě otevřených lekcí, pravidelných e-mailů, zpráv o pokroku dítěte

PŘIROZENÝ - náš přístup odráží procesy osvojování přirozeného jazyka a je skutečně komunikativní

 

Výhody kurzu 

Už žádné učení jednotlivých slov, děti se konečně naučí mluvit celými větami! Metoda Teddy Eddie byla vytvořena jako reakce na určitý  hlad ze strany rodičů, učitelů a dokonce i samotných dětí. Stěžovali si, že ve většině kurzů pro děti se málo komunikuje. Naše hodiny jsou organizovány tak, aby děti měly šanci naučit se mnoho prvků cizí řeči podobným způsobem,jako když se učí svůj mateřský jazyk. Během vyučování se angličtina používá jako prostředek komunikace, také v příkazech a pokynech.Unikátní kurzy jsou plné humoru a překvapení! 

 

Velmi důležitým aspektem metody Teddy Eddie je neustálý kontakt učitele s rodičikteří mohou počítat s: otevřenými hodinami, aktuálními informacemi po každé hodině, týdenními e-maily se shrnutím naučených prvků, návrhy na opakování s dítětem doma a písemné zprávy o pokroku dítěte (každý semestr).

 

Prvním cílem metody je uspokojit dítě - dát dítěti radost z učení cizího jazyka, ochotně navštěvovat hodiny a cítit se sebevědomě v prostředí ostatních dětí. Leitmotivem je medvěd Eddie, který jednoho dne vyskočí z barevné ponožky a zažije s dětmi spoustu dobrodružství v pohádkovém světě anglického jazyka! Třídy vedou speciálně vybraní učitelé, kteří směřují k práci s předškolními dětmi a především děti milují. Kromě těchto přirozených schopností naši učitelé procházejí řadou školení a jsou pod neustálým metodickým dohledem.

  

Teddy Eddie Playground

 

Kromě skvělé výukové metody a studentské sady získá každý student plný přístup do aplikace PLAYGROUNDTato aplikace kombinuje efektivní vzdělávání a zábavu. S její pomocí si děti procvičí a upevní všechny znalosti získané v kurzu.

 

Playground nabízí spoustu interaktivních, vysoce intuitivních a uživatelsky přívětivých her. Děti sice zvládnou orientaci sami, ale přítomnost rodičů při používání, jim umožní naplno využít potenciál každé hry. Jakákoliv forma zapojení rodičů zvýší motivaci dítěte učit se nový jazyk!

 

 

Studentská sada

 

  

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.