Individuální kurzy | Jazyková škola Jílek | Kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Individuální jazykové kurzy - Brno

Sestav si kurz na míru!

Individuální kurzy v Jazykové škole Jílek jsou velice žádané jako doplněk ke klasickým jazykovým kurzům nebo jako intenzivní příprava před zkouškami a pohovory. Maturita, státnice nebo třeba IELTS a Business English - rozdíly děláme pouze ve způsobu přípravy. Lektor se po celou dobu věnuje výhradně Vám, motivuje Vás a výuku upravuje podle Vašich potřeb. Na termínech výuky se s lektorem domlouváte individuálně tak, kdy Vám to vyhovuje. Nehledáte výuku angličtiny? Nevadí, máme pro vás také individuální kurzy němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny nebo ruštiny. Ceník individuálek se netýká firemních kurzů.

Základní cena je 560 Kč za vyučovací hodinu (45min). Doporučujeme lekce o délce 90min (2 vyučovací hodiny). Základní cena je za výuku obecného jazyka do úrovně B2. U specifických požadavků, které vyžadují zvláštní přípravu či znalosti lektora, hodinovou sazbu nastavíme po domluvě a zvážení náročnosti výuky. Přijímáme platby pouze převodem na náš účet.

Pro výraznější slevu (až 20%) si můžete vybrat některý z balíčků nebo se domluvit s kamarádem a chodit společně podle ceníku níže. 

Podmínky: Při zakoupení slevového balíčku je nutné balíček vybrat do určitého data. Například 12 lekcí jednou týdně je nutné vybrat do 14 týdnů od zahájení výuky nebo 40 lekcí jednou týdně do 48 týdnů. Lekce, které nebudou vybrány do konce balíčku propadají. Pokud víte, že je riziko, že budete výuku často rušit nebo vybírat nepravidelně, je potřeba se domluvit, zda můžete balíčkovou slevu využít.

Sestavte si skupinový kurz na míru! 

sestavte si kurz na míru

 

Nově si v Jazykové škole Jílek můžete sestavit také svůj vlastní skupinový kurz o maximálně 4 členech! Cena se odvídí od počtu osob, za každého studenta navíc se účtuje 36 Kč (45 minutové lekce) nebo 48 Kč (60 minutové lekce).

Cena za skupinový kurz na míru:

Počet studentů ve skupinovém kurzu 1 student 2 studenti 3 studenti 4 studenti
Cena za vyučovací hodinu (45 minut) 560 Kč 596 Kč 632 Kč 668 Kč

Cena na osobu

560 Kč 298 Kč 210,7 Kč 167 Kč

 

Nabídka balíčků individuálek:

Výpočet pro jednoho studenta. Když se sejdete 2-4, cenu pred slevou najdete v předchozí tabulce.

Počet hodin

Běžná cena / 45 min

Sleva

Cena po slevě / 45 min

1-11 hodin

560 Kč

0%

560 Kč

12-23 hodin

560 Kč

10%

504 Kč

24-39 hodin

560 Kč

12%

493 Kč

40-59 hodin

560 Kč

18%

459 Kč

60+ hodin

560 Kč

20%

448 Kč

 

Co o individuální výuce říkají naši studenti?

Díky lektorce Martině jsem udělala ve francouzštině opravdu velké pokroky. Mám hodně práce, takže se domlouváme individuálně, a to mi vyhovuje. Petra K.
Jsem s výukou naprosto spokojen, domluvil jsem se třema kolegy z práce a máme lekce vždy, když máme čas. Někdy častěji, přes prázdniny pak třeba méně často. Nejvíce mě baví, že jsme sehraná skupinka přátel a lektorka pro nás připravuje přesně to, co potřebujeme, abychom se angličtinu naučili ještě lépe. Vidím na sobě, jak moc jsem se od té doby, co jsem přešel k Jílkovi, zlepšil. Jan N.
Další veřejné recenze a hodnocení na recenze Google, recenzeFacebook nebo recenze Jazykovky.cz.

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.