Konverzační kurzy angličtiny | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Konverzační kurzy angličtiny

Rozmluvíme vás na konverzáku

Začínáme v dubnu, tak neváhejte a přihlašte se. Seznam kurzů najdete níže.

Konverzační kurzy otevírané každý semestr jsou jednou z našich speciálních nabídek. Nejedná se o běžné jazykové kurzy, ale o lekce zaměřené pouze na konverzační témata v angličtině a rozšiřování slovní zásoby. Můžete tak snadno využít své znalosti v praxi!

Cílem kurzu je pomoci Vám mluvit. Díky svému zaměření a způsobu, jakým je kurz vyučován, není jen vhodným doplňkem pro naše studenty, ale poslouží dobře všem, kteří si chtějí procvičit anglickou konverzaci před cestou do zahraničí nebo se zbavit strachu z mluvení.

Standardně je otevíráme ve třech pokročilostních úrovních od mírně pokročilých až po pokročilé. Vyučování probíhá v příjemném prostředí a přátelské atmosféře, o kterou se starají naši lektoři a malé skupinky účastníků, díky kterým se dostane na každého.

  • tři pokročilostní úrovně anglické konverzace
  • malé skupinky, díky kterým se dostane na všechny
  • mluvíte, neučíte se další gramatiku - nejde o komunikativní výuku!
  • díky intenzivní konverzaci se zbavíte zábran mluvit v cizím jazyce
  • ušetříte za učebnice - lektoři chystají materiály na každou hodinu podle vašich potřeb
  • sleva 15% pro studenty v probíhajících kurzech

Na letní semestr nevypisujeme konverzační kurzy. Neváhejte nás ale kontaktovat, rádi Vám sestavíme kurz podle vašich potřeb.

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzů

 

Konverzační kurzy


Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.