Jazykové kurzy - Angličtina Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Angličtina Brno

Kurzy angličtiny v Brně

Výuka angličtiny je u nás rozdělená podle úrovních a potřeb jednotlivých studentů. Začátečníci se v jazykových kurzech setkávají s kombinaci drilové a komunikativní metody, postupně přecházejí k drilu, který jim upevní znalosti gramatiky, a na vyšších úrovních se pak věnují využívání znalostí v praxi v komunikativních cvičeních nebo konverzačních kurzech. Pro rychlý pokrok tu jsou týdenní kurzy angličtiny.

Začátečníci

Kurzy jsou vhodné pro studenty, kteří zatím nemají s angličtinou prakticky žádné zkušenosti. Pomůžeme vám v nich najít tu správnou cestu ke zvládnutí anglické gramatiky a konverzace kombinací vhodných výukových metod na míru a příjemného prostředí.

Věční začátečníci a mírně pokročilí

Už zvládáte mluvit o sobě, své rodině, práci nebo zájmech a nestačí Vám to? Nebo se jen po pauze vracíte k angličtině a chcete si znovu osvěžit zaprášené základy? Pak je tato nabídka kurzů tím pravým pro Vás. Osvěžíte si své znalosti a budete připraveni pokračovat dál.

Středně pokročilí

Slyšeli jste někdy o minulém podmiňovacím způsobu, předminulém času, nepřímé řeči nebo využití infinitivu při tvorbě vět? Pak jste s velkou pravděpodobností připraveni se o těchto věcech dozvědět ještě mnohem více v kurzech pro středně pokročilé. Nová konverzační témata jsou pak samozřejmostí.

Pokročilí a velmi pokročilí

Jste připraveni přenést se přes úroveň B2 a poznat angličtinu z další stránky? Komunikativní metoda, nová gramatika, rozšiřování slovní zásoby, nácvik nejrůznějších situací z reálného života nebo firemní komunikace. Na to všechno se můžete těšit v kurzech pro pokročilé a velmi pokročilé.

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzů

Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.