Týdenní intenzivní kurzy | Jazyková škola Jílek Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Intenzivní kurzy

Týdenní kurzy

Pět dní v týdnu se budete intenzivně věnovat opakování gramatiky stejně jako jejímu praktickému využití. Rozšíříte si slovní zásobu, zlepšíte výslovnost a v komunikativní části vše procvičíte v reálném kontextu. Kurzy jsou svou intenzitou zaměřené na studenty, kteří potřebují rychle a efektivně proniknout do studia cizích jazyků nebo si osvěžit zapomenuté znalosti.

První tři dny se lektor věnuje opakování a výuce gramatiky za pomoci naší speciální drilové metody, která vám oživí gramatické vazby. Zbylé dva dny lektor přechází na komunikativní metodu a věnujete se používání probrané gramatiky v praxi. Kombinace metod je pro intenzivní kurz ideální variantou, protože vás připraví například na cestu do zahraničí nebo důležitý pohovor. Týdenní kurzy jsou vhodné také jako kombinace s drilovými víkendovými kurzy.

  • čtyři vyučovací hodiny pět dní v týdnu
  • tři dny intenzivního opakování gramatiky pomocí drilové metody
  • dva dny procvičování konverzace
  • neustále mluvíte
  • na výběr máte i další světové jazyky

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzůMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.