Jazykové kurzy - Angličtina Brno - Začátečníci
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Angličtina Brno - Začátečníci

Kurzy angličtiny pro začátečníky - Brno

Rozhodli jste se začít s angličtinou? Nemohli jste udělat líp, než si pro svůj začátek vybrat Jazykovou školu Jílek. Zajišťujeme komplexní výuku za pomoci naší originální drilové metody v kombinaci s metodou komunikativní. Gramatiku se naučíte populární drilovou metodou a získané znalosti pak upevníte v konverzačních cvičeních. Kombinace osvojení si gramatických pravidel a hravého nabývání slovní zásoby je perfektním základem pro každého začínajícího studenta.

Naši lektoři procházejí pečlivým výběrem spolu s dlouhým a náročným školením, díky čemuž Vám můžeme nabídnout jen to nejlepší. Kromě znalostí klademe důraz na příjemné vystupování, schopnost motivovat a výbornou atmosféru v hodinách. Přesvědčte se na vlastní kůži. Přestaňte se stále učit, naučte se to!

 

Zpět na výběr úrovněFiltr výběru kurzů

Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.