Jazyková škola Jílek | Slevová nabídka
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Slevová nabídka Jazykové školy Jílek

Registrace na podzimní kurzy jsou v plném proudu, do konce září si můžete vybrat ten pravý kurz bez rizika, že bude obsazený nebo již odstartovaný.

Pokud s přihláškou váháte, mohla by Vás naše speciální nabídka přesvědčit.

Jílek totiž nabízí ukázkové hodiny zdarma a on-line kurz zdarma. Takže pokud si nejste jistí tím, jak bude kurz probíhat, nebo zda by Vám zvolená výuková metoda vyhovovala, neváhejte a využijte naší nabídky.Chci se přihlásit na ukázkovou hodinu zdarma

Navíc, pokud se na kurz přihlásíte s kamarádem, získáte oba dva 15% slevu!

V rámci přihlášek můžete na našem webu nalézt různé druhy výukových metod, konkrétně naši speciální drilovou metodu, komunikativní metodu nebo komplexní, kombinaci obou metod. Největší předností drilové metody je snadné osvojení a zautomatizování gramatiky. Komunikativní metoda je ideální volbou pro studenty, kteří se chtějí posunout dál ve všech jazykových dovednostech jako mluvení, psaní, poslech a čtení. Pro dokonalý výsledek lze obě metoda zkombinovat.

Více informací o našich výukových metodách naleznete zde.

BooksMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.