Ukázková hodina zdarma | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 13:00 - 16:00 - celý týden

Ukázkové kurzy v Jazykové škole Jílek

Přijďte se podívat na naši výuku. Nabízíme Vám 45 minut zdarma!

Chcete se přihlásit do kurzu, ale rádi byste dopředu věděli, co vás čeká? Jazyková škola Jílek pořádá vždy na začátku semestru sérii ukázkových hodin. Přijďte se podívat, jak u nás učíme. Nezávazně, zdarma a na celých 45 minut. V ukázkových jazykových kurzech Vám budeme představovat komunikativní, ale zejména naši unikátní drilovou metodu, díky níž můžete v krátkém čase obsáhnout co největší objem gramatických vědomostí. Na vlastní kůži zjistíte, že kurzy i výuka u Jílka jsou úplně jiné než kdekoliv jinde, a že jak jednou poznáte dril, už nebudete chtít nic jiného.

Po registraci na ukázkovou hodinu se Vám ozveme zpět a potvrdíme přijetí. Pokud se budete chtít z ukázkové hodiny odhlásit, udělejte tak s alespoň 24 hodinovým předstihem. Může se stát, že ukázkovou hodinu budeme připravovat pouze pro Vás. Její včasné zrušení nám hodně pomůže.
Ukázkové hodiny jsou také součástí naší nabídky firemních jazykových kurzů. Po domluvě rádi přijedeme k Vám do firmy a odprezentujeme výuku na základě předchozí domluvy.

Po domluvě se můžete přijít podívat i do probíhajícího kurzu a to na 45 minut zdarma. Vyberte si z naší nabídky kurzů ten, do kterého se chcete podívat a napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře na konci stránky. Do zprávy, prosím, uveďte číslo Vámi zvoleného kurzu, Vaše jméno, kontakty (email, telefon) a den/čas, kdy nás chcete navštívit.

Další oficiální termíny vás čekají na podzim 2018! Do té doby se na nás neváhejte obrátit.Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.