Španělština zdarma | Jazyková škola Jílek Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Online španělština zdarma

Online španělština zdarmaJazykové kurzy španělštiny vám poskytnou pevné základy, ale bez samostudia se neobejdete. Správná domácí příprava pomáhá udržet získané znalosti a zároveň je prohlubuje pomocí zábavných interkativních cvičení nebo poslechů. Kvůli vhodným materiálům nebo tipu na kurz nás neváhejte kontaktovat.

Obecná španělština

LPack - zajímavý evropský projekt, nabízí i další jazyky

Tinglado - interaktivní procvičování s The Simpsons

Laits Utexas - přehled odlišností ve španělštině napříč světem. Zajímavé srovnání španělské španělštiny a té latinskoamerické

Slovní zásoba

RAE – slovníky Real Academia Española

Salamanca - slovník koncipovaný především pro studenty

Uniovi - slovník antonym

Poslechová cvičení

Practiquemos - různorodá nejen poslechová videa a cvičení

Videoele - různorodá video cvičení

Profedeele - různorodá videa

Náš tip: Sledujte seriály a filmy v původním znění. Pokud je už znáte v dabované podobě, zkuste je mít pouze puštěné jako kulisu a nesledujte obraz. Spíš se budete soustředit na mluvené slovo.

Čtení

CNN - zpravodajství ve španělštiněMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.