Specialista pro komunikaci s klienty | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Specialista pro komunikaci s klienty

Hledáme nového komunikativního jedince, který se nebojí přijít s vlastním nápadem. Potřebujeme někoho, kdo dokáže ze studentů v kurzech nebo firmách vytáhnout první poslední a přizpůsobit tomu i marketingový plán. Chce to prostě někoho, kdo se nám postará o celkovou komunikaci směrem k současným i budoucím studentům, včetně správy sociálních sítí.

KDO JSI?

Třeba student žurnalistiky, marketingu nebo nějakého jazyka. Mezi lidmi se cítíš jako ryba ve vodě a Facebook a nebo Instragram nevidíš jako kratochvilné kejkle. Jako bonus vládneš slovem i písmem.

CO TĚ ČEKÁ?

Postaráš se o nastolení nového řádu komunikace se studenty. Budeš mít pod palcem sociální sítě a dohlédneš na obsah newsletterů pro studenty u nás i ve firmách. V neposlední řadě dostaneš prostor se kreativně vyžít.

Dej mi o sobě vědět na pavel.skotak@jsjilek.cz a společně vymyslíme, co s tebou :)Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.