Jílek pronajímá učebny
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Jílek pronajímá učebny

Využijte příjemného prostředí Jazykové školy Jílek

Hledáte možnost jednorázového či pravidelného pronájmu prostor? Využijte jílkovské učebny! Naše prostory jsou uzpůsobené a zkolaudované pro semináře či přednášky, základní vybavení včetně wi-fi, tabule, fix, stolů a židlí je samozřejmostí. Také si u nás můžete vypůjčit špičkový dataprojektor či videokameru. 
Uspořádtejte prezentaci, školení, seminář, doučování nebo přednášku v prostorách Jazykové školy Jílek. Nabízíme jednorázový i pravidelný pronájem učebních prostor v centru Brna. Historická budova, v níž dlouho žil a působil hudební skladatel Gustav Brom, poskytuje veškeré moderní vybavení, které můžete potřebovat. K dispozici je pro vás až sedm učeben ve dvou patrech. Součástí je také možnost využít odpočinkový koutek. Celková pronajatelná plocha přesahuje 260m², velikost prostor se pohybuje mezi 10 a 50 m².
Více informací o pronájmu najdete zde.


Učebna

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.