#ProcvičJazyk ⎮ Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

#ProcvičJazyk v Jazykové škole Jílek

Vyplázni jazyk a získáš individuální hodinu zdarma!

Přidej na svůj Facebook nebo Instagram fotku s hashtagem #ProcvičJazyk a dostaneš od nás 1 individuální hodinu v hodnotě 500,- ZDARMA!  Ukaž nám, jak se učíš, jak driluješ, jak mluvíš cizím jazykem nebo prostě jak se ti líbí u nás v jazykovce. Sleduj nás na Facebooku a Instagramu!

Ihned po tvém sdílení se ti ozve naše Bára z kanceláře, která s tebou zajistí termín tvojí individuální hodiny zdarma! A nejde pouze o angličtinu - můžeš si vybrat i italštinu, němčinu, španělštinu, ruštinu nebo francouzštinu. Vyplázni, sdílej a #ProcvičJazyk a dostaneš jednu individuální hodinu u Jílka.

View this post on Instagram

#ProcvičJazyk s @jsjilek ❤️ .. .. .. #muni #masarykuniversity #vut #brno #brnogirl #brnocity #kometabrno #brnolife #brnomycity #brnoboy #brnozije #jazyk #jazykovaskola #jazykovekurzy #angličtina #němčina #francouzština #španělština #italština #ruština #mendeluniversity

A post shared by Jazyková škola Jílek (@jsjilek) on Oct 26, 2018 at 7:00am PDTMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.