Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Přijdte se podívat do kurzu!  

Kromě našich ukázkovek Vám nabízíme možnost podívat se do probíhajících skupinových kurzů. Opět nezávazně a zdarma! 😎

Vyberte si z naší nabídky probíhajících kurzů, pokud se Vám kurz zalíbí a bude Vám vyhovovat jeho úroveň, můžete ho dochodit a pak plynule navázat v jarním semestru. 🤩

 

Jak se přihlásím?

Vyberte si kurz k návštěvě online zde a s dostatečným předstihem nám zavolejte (608 33 22 10), napište e-mail (kancelar@jsjilek.cz) nebo použijte kontaktní formulář. Když nám napíšete své telefonní číslo, domluvu tím výrazně urychlíte. Pomůžeme Vám upřesnit, který kurz je pro Vás vhodný a předáme Váš kontakt vybranému lektorovi. Ten se s Vámi spojí a domluví podrobnosti návštěvy.tym js jilekMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.