Nepropásni termín přihlášek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Termín přihlášení se blíží ke konci

Nepromeškejte termín přihlášek

Jílkovské čtvrtletní kurzy brzy začínají a stále čekáme na opozdilce, kteří se třeba ze strachu nestihli přihlásit na jeden z našich kurzů. Vypsali jsme desítky oblíbených kurzů, které již pomohli tisícům nadšeným studentům. Nabízíme unikátní drilové kurzy, které jsou perfektní pro překonání strachu a zautomatizování gramatiky. Také nabízíme komunikační kurzy, které Vás rozkecají na maximum.

Takže pokud jste doteď váhali s přihláškou, teď je ten pravý čas!

 

             Italština                       Francouzština                         Němčina                        Španělština                          AngličtinaMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.