On-line rozřazovací test | Jazyková škola Jílek Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Rozřazovací test Jazykové školy Jílek

Zjistěte svoji jazykovou úroveň angličtiny nebo němčiny

V dnešní době je na internetu mimořádné množství různých rozřazovacích testů. Část z nich je spolehlivá, nicméně velké procento těchto testů nedokáže spolehlivě identifikovat Vaši jazykovou úroveň. Navíc, v případě chybné identifikace Vám takový test může způsobit nemalé potíže. V případě nižšího odhadu Vám může ubrat sebevědomí, naopak při přehnaném výsledku může být konečné uvědomění dost drsné.

Vyzkoušejte on-line Jílkovský test angličtiny nebo němčiny, vytvořený profesionály. Je zdarma a dokáže Vám přesně říci, jak na tom jste. Zjednodušený test Vám zabere přibližně 5 minut, podrobnější test kolem třiceti minut.

 

Zjistit jazykovou úroveňMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.