Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes zavřeno - celý týden

Online ukázkové lekce zdarma

Celé Září online lekce s námi!

 

Okolnosti covidové doby nás přinutili přejít do online režimu.V tom jsme to však v předchozích semestrech, díky vaši skvělé spolupráci, zvládli na jedničku! Nám i Vám se tento online způsob zalíbil natolik, že jsme se rozhodli připravit ukázkové lekce zdarma, kterých se budete moci zúčastnit z pohodlí domova!

 

Účast je nezávazná a vítáni jsou všichni, co mají k nějakému z jazyků vztah a chtěli by se v něm zlepšovat Úžasný

   

Na ukázkových lekcích se seznámíte se stylem učiva a my se budeme snažit vyhovět Vašim představám o výuce. Pokud se Vám náš styl výuky zalíbí, nabízíme možnost vytvoření skupinového kurzu na míru, ve kterém se budete cítit komfortně a jehož náplň Vám na cestě k pokroku bude dávat smysl.

  

   Vaše znalosti posuneme společně zase o level výš!

 

  

Aktuální přehled ONLINE ukázkových lekcí ZDE!

 

 

 

 

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.