Nový rok, nový jazyk | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

 

Nový rok, nový jazyk

15. 1. 2018

Na začátku každého nového roku jsme všichni plní energie a nadšení zkoušet nové věci a obohatit se o nové zážitky. Mezi nejpopulárnější předsevzetí podle magazínu Time patří studium cizích jazyků a cestování. Proč bychom se tedy měli začít učit cizí jazyk právě teď?

1. Jsme připravení dělat změny

Dělají je všichni a my chceme taky. I když se vlastně nic moc nezměnilo, pocit z nového začátku v novém roce je natolik silný, že nás nutí měnit návyky a dělat nové věci. Je jedno, jestli chceme přestat kouřit, jíst zdravě, sportovat nebo se učit jazyky. Cítíme tu energii a šanci začít znovu. Máme chuť a odvahu se do toho pustit po hlavě.

2. Chceme poznávat nové lidi

Ve dvou se to ale lépe táhne. A vůbec by nebylo špatné si najít nějakou novou partu, že? Studenti si u nás chválí nejen výuku, ale také skvělou atmosféru a přátelský kolektiv. Narazíte tak nejen na ochotné lektory, ale také poznáte spoustu nových přátel, se kterými pak zajdete na jedno nebo se zúčastníte některé z našich akcí pro širokou veřejnost. Člověk prostě nikdy neví, koho potká.

3. Motivuje nás okolí

Právě z okolí přichází často ta největší podpora. Tedy alespoň za předpokladu, že jsme všichni na stejné lodi. V kurzech panuje přátelská atmosféra, v níž se studenti vzájemně povzbuzují. Chtějí dělat pokrok společně a naši lektoři jim v tom pomáhají ze všech sil. Nejde při tom o žádné patetické motivační citáty ani prázdné fráze, která nikam nevedou. Naopak jde o tu nejlepší podporu ze všech, kdy se ostatní nebojí toho jednoho studenta podržet, poradit nebo povzbudit, když zrovna neví a nechytá. Uvidíte, že dělat nové věci v přátelském prostředí s podporou známých a kamarádů jde mnohem snáz.

4.A my vás taky podpoříme!

Chceme, abyste na sobě mohli začít pracovat. Podívejte se na reference (nebo na Facebooku) od našich studentů, přečtěte si něco o našich lektorech a speciální drilové metodě a přijďte třeba na ukázkovou hodinu. Hlavně se ale nezapomeňte do konce ledna přihlásit do kurzu s jedinečnou slevou pro nové studenty. Do poznámky v přihlášce stačí vepsat heslo:

Předsevzetí

a sleva do začátku je vaše. Pro naše stálé studenty pak máme v záloze věrnostní program a spoustu dalších pěkných balíčků. Neváhejte se zeptat :)

CHCI NA KURZ

Podmínky využití slevy:
  1. Sleva je ve výši 5%
  2. Platí pouze pro nové studenty
  3. Lze uplatnit pouze na docházkové kurzy
  4. Slevu je možné využít do 2. února 2018 (přihláška musí být za evidována v našem systému do 23:59)


Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.