Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes zavřeno - celý týden

Nejlepší metoda výuky angličtiny Teddy Eddie

Od Srpna u nás v jazykovce!

Teddy Eddie dorazil k nám do Brna a spolu s ním i konec nudného učení angličtiny a biflování slovíček bez kontextu. Tento mezinárodní licencovaný systém výuky je ambiciózní, zábavný a přináší nevšední materiály, které jsou perfektně uzpůsobeny dětskému smyslu pro humor. 

 

Děti se do výuky ponoří tak, aby učení probíhalo přirozeně. Hodinami je provází plyšový medvídek Eddie, který vylézá ze své ponožky a užívá si s dětmi hodiny plné her, písniček a příběhů. Aplikovaná slovíčka se děti učí používat ve větách a souvislostech, aby došlo k osvojení jednotlivých jazykových vazeb.

teddy eddie

 

Důležité pro nás je, aby si k angličtině vybudovaly pozitivní vztah a měly motivaci se v ní zlepšovat. Každý náš kurz garantuje plynulý přechod z jedné úrovně do druhé pod vedením kvalifikovaných lektorů. 

Více informací o metodě si přečtěte na této stránce.

 

Na co se můžete těšit:

  • náhledové lekce zdarma
  • úžasná výuková sada pro každého malého studenta
  • Teddy Eddie aplikace se spoustou online her a aktivit
  • individuální přístup a výuka v příjemných prostorách naší školy nebo ve Vašem dětském centru či školce 

 


 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.