Jazyková škola Jílek | Angličtina - věční začátečníci
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Věční začátečníci, mějte se na pozoru!

Přichází vlna veder, ale naši lektoři si sluníčka rozhodně neužívají. Přichystali jsme pro Vás týdenní kurz angličtiny pro věčné začátečníky.
A kdo je vlastně ten věčný začátečník?

Věčný začátečník 
se umí představit, umí popsat svého psa a umí stručně mluvit o základních tématech. Dále se orientuje v základní slovní zásobě, odpovídající úrovni A2, nicméně znalosti jsou pro složitější jazykovou interakci nedostatečné.

13. srpna začíná intenzivní týdenní kurz, díky kterému si osvojíte složitější gramatiku a pomocí komunikativní výuky si vše procvičíte v praxi. Budeme procvičovat většinu anglických časů v drilové části, kterou bude kurz začínat. V druhé polovině kurzu se budeme věnovat aktivní komunikaci, při které si nově nabyté znalosti osvojíte.

Po absolvování našeho týdenního kurzu se posunete minimálně na pokročilejší úroveň A2 a budete skvěle připraveni na další rozvoj vašich znalostí.

BooksMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.