Nejbližší kurzy | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Nejbližší kurzy rozhodně nemáme z burzy!

Přišlo sluníčko, krásné počasí, na cestě jsou ale také Drilové jazykové kurzy angličtiny.
Bude se jednat o kurz Němčina, věční začátečníci, ale v neposlední řadě také kurz Francouzština, věční začátečníci.

Ptáte se, co vám naše jazykové kurzy pro věčné začátečníky dají?

Věční začátečníci
se zaměří na slovesné časy v přítomnosti, minulosti i budoucnosti s cílem utřídit znalosti a vytvořit pevný základ pro další výuku. Naučí se také používat způsobová slovesa (can, may a must), budou se věnovat členům, přivlastňovacím a ukazovacím zájmenům a tvoření příslovcí.

V nejbližší době také otevíráme Víkendový kurz angličtiny pro středně pokročilé, se budete učit podle našich vlastních Skript intermediate. Zaměříte se na různé druhy vedlejších vět – věty podmínkové, přací, účelové nebo přípustkové. Naučíte se používat minulý podmiňovací způsob (would have been) a používat nepřímou řeč. Svůj projev obohatíte o vazby s infinitivem a přechodníky.

Jazyková škola Brno? Jílek je jasná volba :). Jazykové kurzy u nás vedou schopní vojevůdci, kteří svou ardmádu vždy dovedou k vítězství.

WantLearnMoreMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.