Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Vypsali jsme jarní semestr! Jak se přihlásit?

Přihlášení do kurzu

Nejjednodušší možnost pro navazující studenty je přihlásit se přes svého lektora či lektorku přímo v kurzu. Stačí mu říct, že chcete v kurzu pokračovat, lektor vás nahlásí v kanceláři, a my vám zašleme fakturu k zaplacení. Jestli jste nový student, přihlásit se můžete přes naše stránky. Seznam všech navazujících kurzů najdete zde. Pomocí filtru zvolte vybraný jazyk, a pak si vyberte kurz, který vám vyhovuje. Navazující kurzy se zpravidla konají v ten samý den a čas jako v předcházejícím semestru. 

Na podzim jsem do kurzu nechodil. Můžu se přesto přihlásit do navazujícího kurzu?

Určitě! Kurzy stavíme tak, aby se do nich bez problémů mohli připojit noví studenti. Díky práci s učebnicí je vždy jasné, jak daleko se studenti v daném kurzu dostali, jakou látku probrali a co je v navazujícím kurzu čeká. 

Ukázková hodina zdarma

Rádi byste viděli za jak kvalitní službu chcete zaplatit? Tak neváhejte a vzykoušejte naši ukázkovou hodinu zdarma. Jedná se o bezplatných 45 minut výuky přímo v kurzu, o který máte zájem. Zavolejte nám a my vás přihlásíme a všechno vám vysvětlíme. 

Kdy kurzy začínají?

Kurzy jarního semestru obvykle začínají během února nebo března. Přesná data a časy najdete zde

 

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.