Jazyková škola Jílek | Letní semestr 2018
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Letní semestr 2018 otevřen!

I letos jsme si pro vás připravili jazykové kurzy na léto. Jaké to jsou a kde je můžete najít? Neváhej a klikej na následující odkazy :). U každého jazykového kurzu si můžete, jako vždy, vybrat z několika pokročilostních úrovní. Angličtina v Jílkovi prostě dovču nemá! A ostatní jazyky? Rozhodně také ne.

Jazykové kurzy angličtiny.
Jazykové kurzy němčiny.
Jazykové kurzy italštiny.
Jazykové kurzy španělštiny.
Jazykové kurzy francouzštiny.
Jazykové kurzy ruštiny.

Proč nepouštět přes léto jazyky k vodě?


Léto je ideální období na studium jazyků a přihlásit se prázdninový kurz není nikdy pozdě! "Obecně se drží taková zvrácená představa, že přes léto se dává pauza a období, kdy se má něco dělat panuje od září do června," říká náš ředitel kvality výuky Pavel Richter. "Za tohle může špatné nastavení školského systému. Každý, kdo se něčemu aktivně věnuje, moc dobře ví, že dvou až tříměsíční pauza bývá smrtící. Ta energie a peníze investované do jarního a podzimního semestru se nemusí vytratit úplně, ale po letní pauze toho student hodně ztratí. Při studium v jazykové škole je největší rozdíl v tom, že se studenti neučí kvůli známce z testu nebo na vysvědčení, ale dělají to pro sebe. Chtějí se učit a je to pro ně koníček. Přece nepřestanete s koníčkem jen tak na tři měsíce!"
Vyberte si letní kurz, vyzkoušejte si, jak se vám studuje pod dohledem zkušených proškolených lektorů a pusťte se do nového životního dobrodružství. Studium jazyků je totiž žážitek.

léto


Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.