Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Angličtina u vás doma

Jako lektoři či rodiče dětem vštěpujeme důležitost znalosti angličtiny. Víme, že v dospělém světě se s ní budou setkávat velmi často. Pojďme jim tedy ukázat, že angličtina se dá hledat všude, a to v příjemné a hravé podobě.

 

O tipy, jak se s dětmi učit angličtinu doma, se podělí autorka nového článku Agnieszka Matonia – absolventka anglické filologie na Slezské univerzitě. Článek je plný inspirace a jednotlivých her, které můžete s dětmi vyzkoušet!

Jako bonus ukázková mapa bytu ke stažení zdarma! Dítě mapu najde a dozví se, v jakém pokoji se s angličtinou setká tentokrát. Dobrodružství může začít!

 

Celý článek naleznete na blogu oficiálních stránek Teddy Eddie:

 

Odkaz na článek ZDE

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.