Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

 

Jak často by se děti měly učit cizí jazyk?

Proč je nezbytné, aby výuka cizího jazyka probíhala alespoň dvakrát týdně? Co nám ukazuje Ebbinghausova křivka zapomínání a za jakých podmínek si lépe pamatujeme?

 

Odpovědi na tyhle otázky najdete ve článku jehož autorkou je Dominika Múnkolektorka s více než desetiletou praxí, metodička v Jazykovém centru Memo ve městě Gorzów Wielkopolski, tvůrkyně originální metody v oblasti rychlého čtení a paměťových technik, doktorandka, jejíž vědecké a výzkumné zájmy se pohybují kolem otázek souvisejících s neurobiologií, neurodidaktikou a neuropsychologií a dopadem pedagogických inovací na účinnost didaktického procesu.

 

Celý článek naleznete na blogu oficiálních stránek Teddy Eddie:

 

 

Odkaz na článek ZDE!

 

teddy eddie deti 

 

 

 

  Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.