"Léto je ideální čas na studium jazyků a přihlásit se není nikdy pozdě," říká Pavel Richter v nedávno vydaném článku v MF DNES. Má pravdu. Každý, kdo se něčemu aktivně věnuje, ví, že tříměsíční pauza bývá smrtící. O studiu jazyků to platí pochopitelně taky. Je to přece koníček a nepřestane s koníčkem jen pro to, že školáci mají prázdniny! Zvlášť, když si můžete vybrat z tolika hezkých kurzů.
Často se setkáváme s názorem, že Češi jsou na jazyky prostě špatní. Situace ale není tak černá. "Nemyslím si, že bychom jako národ měli něco v hlavě, co nám znemožňuje učit se cizí jazyk. Je to kombinace několika negativních aspektů. Bojíme se. Bojíme se, že uděláme chybu, ztrapníme se. Máme v sobě blok a radši, než abychom řekli něco špatně, neřekneme vůbec nic," komentuje na blogu výuku jazyků Pavel Richter.
Chci na kurz angličtiny |
Chci na kurz němčiny |
Chci na kurz francouzštiny |
Chci na kurz španělštiny |
Chci na kurz italštiny |
Chci na kurz ruštiny |
V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak třicetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.