Dárkový poukaz | Jazyková škola Jílek Brno | Kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes zavřeno - celý týden

Darujte poukaz na kurz

Dárkový poukaz

Pořád si lámete hlavu s tím, co dát svým blízkým? Ať už doma máte zapáleného jazykáře nebo ne, jazykový kurz patří k žážitkovým dárkům, které potěší. Nejde jen o samoúčelný dárek, který člověk dřív nebo později odloží k ledu. Z návštěvy jazykového kurzu si každý něco odnese. Nové znalosti, nové přátele nebo novou vášeň pro jazyk.

Náš dárkový poukaz můžete využít na libovolný jazykový kurz. Jeho hodnotu si určíte sami a po domluvě Vám poukaz rádi připravíme i na Štědrý den jako poslední záchranu v případě, že jste z nějakého záhadného důvodu na dárky pro své blízké úplně zapomněli. Nemusíte se starat o balení, dárek Vám přichystáme s krásnou vánoční stužkou.

Více informací o podmínkách dárkový poukazů naleznete zde.


Chci si objednat dárkový poukaz

Dárkový poukaz od Jílka

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.