Czenglish Challenge #7 | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Czenglish Challenge #7

STRES!

V dnešní době jsme všichni ve stresu – práce, termíny, úkoly, rodina, kolegové, pes. Tak pojďme aspoň stresovat anglicky! Spojení "ve stresu" nemůžeme překládat jako "in stress". Abychom jsme se vyhnuli tomuto klasickému Czenglishismu, použijeme jednoduše přídavné jméno "stressed". A hotovo! Takže I am stressed, you are stressed, everybody is stressed!

Teaching is a very rewarding job, but you are in stress quite often.

Teaching is a very rewarding job, but you are stressed quite often.

But I love it anyway!

Easy! Isn't it? Smějící se  

 

Tohle a spoustu dalších věcí se můžete naučit v našich jazykových kurzech angličtiny. Když už jste tady, mrkněte na naši nabídku! Usmívající seMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.