Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

 

Co je to globální čtení?

Domanova metoda, také známá jako globální čtení, je vzdělávací metoda, která se zaměřuje na rozvoj schopnosti čtení u dětí již od útlého věku. Tato metoda byla vyvinuta Glennem Domanem, americkým psychologem, v 60. letech 20. století.

Chcete se o ní dozvědět více? Přeštěte si článek jehož autorem je Grzegorz Śpiewak – přítel a ambasador značky Teddy Eddie
a také klíčový školitel a hlavní metodik výuky polské pobočky Macmillan Education. Je autorem řady odborných a vzdělávacích publikací, včetně několika knižních bestsellerů. Nejnovější z nich je série příruček Angličtina pro rodiče, která vychází z jeho vlastní inovativní koncepce výuky – deDOMO (deDOMO Education 2010).

 

Celý článek naleznete na blogu oficiálních stránek Teddy Eddie:

 

 

Odkaz na článek

 

teddy eddie deti 

 

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.