Jazyková škola Jílek | Nejbližší víkendovky
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Blíží se víkendové kurzy

Ještě jsi se nerozhodl, co s víkendem? Máme pro tebe skvělý plán! V našich VÍKENDOVÝCH KURZECH se výborně pobavíš a hlavně skvěle procvičíš jazyk.

Které kurzy jsou nejblíže?

Angličtina, středně pokročilí
Němčina, středně pokročilí
Francouzština, věční začátečníci

A Proč právě víkendovky?

Drilové víkendové kurzy jsou nejen ideálním doplňkem k běžným jazykovým kurzům, ale slouží také jako způsob zopakování si již probrané nebo zapomenuté gramatiky. Jsou také dobrou volbou například před cestou do zahraničí nebo pohovorem, kdy si potřebujete utřídit své znalosti. Ve víkendových kurzech se intezivně probírá gramatika. Během dvou dní vás čeká jazyková smršť, díky které si uděláte jasno v časech. léto


Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.