Sleva pro dvojice | Jazyková škola Jílek | Kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Získejte 15 % slevu na jazykový kurz

Ve dvou se to lépe táhne

S dobrým kamarádem po boku se můžete po hlavě vrhnout do studia jazyků.

Slevu 15 % získáte na libovolný jazykový kurz, když přivedete druhého studenta a alespoň jeden z vás JŠ Jílek ještě nikdy nestudoval. Pokud k nám už chodíte a na další semestr přivedete kamaráda, který je u nás poprvé, získáte slevu oba. I když se každý hlásíte do jiného kurzu.

 

Podmínky:  Slevu možné uplatnit na kurzy v jarním a podzimním semestru. Pro víkendové a týdenní kurzy začínající v průběhu semestru platí sleva při závazném přihlášení obou studentů do 3 týdnů před začátkem kurzu.

Řekněte si o slevu

Do poznámky v přihlášce napište jméno druhého studenta a pusťte se do studia jazyků v Jazykové škole Jílek. Rádi s Vámi také vše vyřešíme po telefonu nebo osobně v naší škole.Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.