Dárkový poukaz | Jazyková škola Jílek | Jazykové kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Dárkový poukaz na jazykový kurz

Poukaz jako dárek pro Vaše blízké

Jazykový kurz patří k žážitkovým dárkům, které potěší. Nejde jen o samoúčelný dárek, který člověk dřív nebo později odloží k ledu. Z návštěvy jazykového kurzu si každý něco odnese. Nové znalosti, nové přátele nebo novou vášeň pro jazyk.

Náš dárkový poukaz můžete využít na libovolný jazykový kurz. Jeho hodnotu si určíte sami a po domluvě Vám poukaz rádi připravíme (chystali jsme jej už i na Štědrý den jako dárek pro nečekanou vánoční návštěvu :-). Ve stylovém dárkovém balení najdete poukaz a také pár informací o zakladateli Honzovi Jílkovi a jeho drilové metodě, která patří k hlavním lákadlům naší školy.

 

Jedinečný zážitek

„Návštěva dobrého drilového kurzu je jako jít na koncert virtuosa,“ říká o drilu zakladatel naší školy Honza Jílek v jednom z rozhovorů. Právě takový zážitek můžete nadělit někomu ze svých přátel a blízkých. Dárkový poukaz ale nemusí být jen na drilový kurz. Sami si určíte jeho hodnotu a obdarovaný šťastlivec si pak vybere kurz i jazyk přesně podle svých potřeb a zájmu.

Poukaz na kurz může odstartovat vášeň na celý život. Stačí si vybrat nový jazyk, o kterém jste vždy jen přemýšleli, ale chyběl vám impuls. Přesně takový efekt může mít poukaz na jazykový kurz v Jazykové škole Jílek.

 

Dárkový balíček

 

Poukaz jako sponzorský dar

Pokud toužíte po sponzorském daru do tomboly na Vámi pořádanou akci, nebojte se sáhnout po dárkovém poukazu. Každoročně sponzorujeme brněnské plesy, kterým věnujeme poukaz (v hodnotě podle charakteru akce) na libovolný jazykový kurz a výherci pak v našich kurzech zůstávají i dlouho po výhře na plese. Díky speciálnímu dárkovémy balení navíc máte jistotu, že se poukaz nepoškodí a zároveň zaujme hned na první pohled.

Ať už chcete potěšit své blízké nebo máte zájem o dárkový poukaz do tomboly na vaši akci, neváhejte nás kontaktovat a na všem se domluvíme.

 

Podmínky uplatňování poukazů

Poukaz koupený jako dárek: Tyto poukazy mají (obvykle) platnost 1 rok od data vydání. Můžete je předat či prodat někomu jinému. My jej případně od Vás vykoupíme zpět po odečtení 10% za administrativní náklady. Poukazy lze uplatnit v kurzech, které otevíráme za standardních podmínek. Hodnotu poukazu můžete využít pro kurzy, které se otevírají pře menším než standardním počtu účastníků nebo ji můžete využít pro individuální výuku.

Poukaz sponzorský/výherní: Od organizátorů akce, kde se poukazy vydávají, potřebujeme jméno výherce. Výherní / sponzorské poukazy jsou nepřenosné. Nelze je prodat, směnit ani darovat. Tyto poukazy mají (obvykle) platnost 6 měsíců od data vydání. Poukazy lze uplatnit v kurzech, které otevíráme za standardních podmínek. Poukaz nelze využít pro kurzy, které se otevírají při menším než standardním počtu účastníků a nelze jej využít pro individuální výuku.

 

Chci dárkový poukaz!

 

Dárkový balíček

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzůMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.