Index
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

 Teddy Eddie on Holiday – letní kurzy angličtiny pro děti 

Teddy Eddie dorazil k nám do Brna a spolu s ním i konec nudného učení angličtiny a biflování slovíček bez kontextu. Tento mezinárodní licencovaný systém výuky je ambiciózní, zábavný a přináší nevšední materiály, které jsou perfektně uzpůsobeny dětskému smyslu pro humor. 

 

 Co je metoda Teddy Eddie? 

Teddy Eddie je licencovaný výukový program anglického jazyka pro děti ve věku 2- 7 let. Jeho hlavním předpokladem je spojit skutečné učení se skvělou zábavou. Třídy jsou proto plné komunikativního používání jazyka, který se aktivuje tím,co se dětem nejvíc líbí: hry, písničky, karikaturyilustrace a hračky. Tvůrci programu čerpali inspiraci z pozorování vlastních dětí, které jsou právě vpředškolním věku. Byli prvními, velmi náročnými recenzenty. Tahle metoda výuky je testovaná více než 20 000 studenty ve více než 250 jazykových školách v Polsku, na Slovensku a v České republice.

 Teddy Eddie on Holiday 

- Teddy Eddie on Holiday je letní kurz angličtiny pro děti od 4 do 6 let. Jestli je vašemu dítěti 3 nebo 7 let, zavolejte nám, domluvíme se podle složení skupiny
- organizujeme dva termíny od pondělí do pátku v Brně⁠: 12.8-16.8 a 19.8-23.8. Vaše dítě můžete přihlásit klidně na oba. 
- nabízíme dopolední a odpolední blok: 9:00-12:00 a 14:00-17:00. Vaše dítě můžete přihlásit na jeden nebo na oba bloky. 
⁠- kurz Teddy Eddie on Holiday je plný zábavných slovíček, písniček a her od pondělí do pátku⁠
- maximálně 10 dětí v jedné skupině⁠
- vzdělávací materiály a online aplikace Playground v ceně 
- svačinu nezajišťujeme 

teddy eddie

 

Konkrétní kurzy a možnost objednávky najdete zde

Jestli máte jakékoliv otázky ohledně kurzu Teddy Eddie on Holiday, obraťte se přímo na naši lektorku angličtiny pro děti Báru na emailové adrese bara.radostova@jsjilek.cz nebo telefonicky na 736 791 160.
 

Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.