005N-2101-SP

Jazyk: Němčina
Úroveň: Středně pokročilí 1 (B1.)
Datum: 24.2.2021 - 16.6.2021
Rozvrh:
  • St: 17:15 - 18:45
Materiály:
Vybrané materiály - kopie
Cena: 4050,00 Kč

Hallo zusammen! Mögen Sie Deutsch? Dann sind Sie hier richtig! V našem kurzu pro středně pokročilé si rozšíříte slovní zásobu, naučíte se novou gramatiku, budete poslouchat, číst i psát náročnější texty, a hlavně: Sie werden sprechen!

Proč si vybrat tento kurz

Díky tomuto kurzu konečně posunete Vaši němčinu na další úroveň. Máme pro Vás připravenou ideální směs gramatiky, slovní zásoby a mluvení. Melden Sie sich an!

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je nejlepší volbou pro studenty na úrovni A2 až B1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni zvládáte každodenní komunikaci týkající se vás nebo běžných témat. Umíte vyjádřit svůj názor, popsat své okolí a nebojíte se zabrousit do minulého času, nebo použít modální slovesa. Na své znalosti chcete navázat v kurzu, který je vyučován podle komunikativní metody.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v jazyce minimálně na úroveň B1 a budete skvěle připraveni pro další rozvoj vašich znalostí!

Obsah kurzu

V kurzu němčiny pro středně pokročilé se budete učit podle materiálů na míru vybraných lektorem. Z gramatiky se zaměříte hlavně na upevňování minulého času, přecvičování předložek a koncovek a vyjadřování trpního rodu. Hlavní náplní však bude trénink různých komunikačních situací a nasazení naučené gramatiky a slovní zásoby do spontání konverzace.


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.