017A-2401-VZD2

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Věční začátečníci dril 2 (A1. A2. B1)
Datum: 13.3.2024 - 26.6.2024
Rozvrh:
  • St: 17:25 - 18:55
Materiály:
Skripta JŠ Jilek - Angličtina, věční začátečníci
Cena: 3640,00 Kč

Hello! Rádi byste se zdokonalili v angličtině? Přidejte se k nám! Budeme společně drilovat gramatiku, ale i nová slovíčka.

Proč si vybrat tento kurz

Jestli s jazykem začínáte a základy už Vám nejsou cizí, tak je kurz právě pro Vás. Se spoustou věcí se stále seznamujeme, ale vše nové hned aktivně používáme. Tento kurz Vás posune dál a budete schopni se domluvit v základních situacích. Využíváme drilovou metodu, díky které si vše, hlavně gramatické jevy, skvěle procvičíte a zažijete už na hodině.

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je nejlepší volbou pro studenty na úrovni pokročilejší A1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni se umíte představovat a jednoduše se bavit o základních tématech. Umíte stručně popsat předměty i vyplňovat formuláře, ovládáte nejběžnější slovní zásobu. Na své znalosti chcete navázat v kurzu, který je vyučován podle drilové metody. Díky drilové metodě si osvojíte a zautomatizujete gramatiku tak, že se ji už nikdy nebudete muset znovu učit. Gramatiku vám vysvětlíme logicky a přehledně. Získané znalosti si důkladně procvičíte v mluveném projevu tak, že při komunikaci v cizím jazyce budete působit sebejistě a profesionálně.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v jazyce minimálně na úroveň pokročilejší A2 a budete skvěle připraveni pro další rozvoj vašich znalostí!

Obsah kurzu

V kurzu angličtiny pro věčné a pokročilejší začátečníky (drilová metoda) se budete učit podle našich Skript pre-intermediate.Zaměříte se na základní druhy slovesných časů v přítomnosti, minulosti i budoucnosti s cílem utřídit vaše znalosti a vytvořit pevný základ pro další výuku. Naučíte se také používat způsobová slovesa (can, may a must), budete se věnovat členům, přivlastňovacím a ukazovacím zájmenům a tvoření příslovcí.

Kurz se otevře při minimálně 5 účastnicích


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.