007A-2401-SP

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Středně pokročilí 1 (B1.)
Datum: 12.2.2024 - 26.6.2024
Rozvrh:
  • St: 19:00 - 20:30
  • Po: 19:00 - 20:30
Materiály:
English File 4.ed. Intermediate Plus Student's Book with Online Practice

1-4

Cena: 4890,00 Kč

Oh, hi there! Yes, I am talking to you! Znáte základy angličtiny už skoro pozpátku a přáli byste se konečně posunout o úroveň výš? Pak jste na správné adrese! Neváhejte už tedy už ani minutku a přidejte se do kurzu pro středně pokročilé!

Proč si vybrat tento kurz

Jestli s jazykem začínáte a základy už Vám nejsou cizí, tak je kurz právě pro Vás. Se spoustou věcí se stále seznamujeme, ale vše nové hned aktivně používáme. Tento kurz Vás posune dál a budete schopni se domluvit v základních situacích. Využíváme drilovou metodu, díky které si vše, hlavně gramatické jevy, skvěle procvičíte a zažijete už na hodině.

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je nejlepší volbou pro studenty na úrovni pokročilejší A2 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni se umíte představovat a jednoduše se bavit o základních tématech. Umíte stručně popsat předměty i vyplňovat formuláře, ovládáte nejběžnější slovní zásobu. Na své znalosti chcete navázat v kurzu, který je vyučován podle drilové metody. Díky drilové mětodě si osvojíte a zautomatizujete gramatiku tak, že se ji už nikdy nebudete muset znovu učit. Gramatiku vám vysvětlíme logicky a přehledně. Získané znalosti si důkladně procvičíte v mluveném projevu tak, že při komunikaci v cizím jazyce budete působit sebejistě a profesionálně.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v jazyce minimálně na úroveň B1 a budete skvěle připraveni pro další rozvoj vašich znalostí!

Obsah kurzu

V kurzu angličtiny pro věčné a pokročilejší začátečníky (drilová metoda) se budete učit podle našich Skript pre-intermediate.Zaměříte se na základní druhy slovesných časů v přítomnosti, minulosti i budoucnosti s cílem utřídit vaše znalosti a vytvořit pevný základ pro další výuku.

Naučíte se také používat způsobová slovesa (can, may a must), budete se věnovat členům, přivlastňovacím a ukazovacím zájmenům a tvoření příslovcí.

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v gramatice minimálně na úroveň pokročilejší A2 a budete skvěle připraveni pro další rozvoj vašich znalostí!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.