007A-2303-MP3

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Mírně pokročilí 3 (B1)
Datum: 2.10.2023 - 5.2.2024
Rozvrh:
  • Po: 19:00 - 20:30
Materiály:
English File 3rd ed. - Pre-Intermediate Student's Book + DVD (Czech Edition)

Lekce 9-12

Cena: 4420,00 Kč

Angličtina Vám již není cizí, ale nejste se svou úrovní spokojeni? Společně budeme pracovat na všech oblastech, které vedou k cíli, který zní - domluvit se :)

Proč si vybrat tento kurz

Kurz je určen pro studenty na jazykové úrovni A2+. Budeme se učit pomocí komunikativní a drilové metody. Pokud si potřebujete být jistí v základních tématech a osvěžit slovní zásobu, tento kurz vám určitě pomůže.

 

Pro koho je tento kurz určen

Kurz je učen pro studenty, kteří s jazykem již začali, ale potřebují si upevnit základy a chtějí se dorozumět v běžných situacích, jako je cestování, sport, práce, restaurace apod. V kurzu se rozmluvíte a ztratíte ostych komunikovat.

Cíl kurzu

Cílem kurzu je schopnost dorozumět se v základních situacích. Na konci kurzu byste měli pokročit k úrovni B2. Budete mít ucelený přehled o základní gramatice a pestřejší slovní zásobu.

Obsah kurzu

V kurzu angličtiny pro mírně pokročílé se budeme zaměřovat na rozšiřování slovní zásoby například o frázová slovesa nebo slovíčka na téma sport. V gramatice se naučíte požívat podmínkové věty, modální slovesa a mohem více. Budeme hodně konverzovat, ale neopomeneme ani porozumění psaného textu či poslechu. Ujasníte si základy a hlavně se rozmluvíte. Budete se cítit jistější díky širší slovní zásobě a pochopení gramatiky.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.