006A-2303-SPP3

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Středně pokročilí plus 3 (B2)
Datum: 9.10.2023 - 12.2.2024
Rozvrh:
  • Po: 17:20 - 18:50
Materiály:
English File 3rd ed. - Intermediate Plus Student's Book + DVD

Lekce 8-10

Cena: 4420,00 Kč

Hello guys! Pojďte se připojit do našeho kurzu, kde se stále zdokonalujeme v angličtině, hlavně v komunikaci. Můžete se těšit na prima partu a pozitivní energii, která provází pondělní podvečery :)

Proč si vybrat tento kurz

Pokud si přejete zdokonalit své jazykové schopnosti a základy vám jsou jasné, jste středně pokročilí, je tento kurz pro vás. Budeme hodně konverzovat, ale i rozplétat pokročilejsí gramatické jevy. Jazykový kurz je určený pro studenty na úrovni B2.

Pro koho je tento kurz určen

Kurz je určen pro studenty, kteří jsou na úrovni cca B2. To znamená, že už jste schopni se docela dobře dorozumět, ale přejete si, aby byla vaše slovní zásoba košatější a věty bez gramatických chyb. Na těchto věcech budeme společně pracovat a vy se na konci kurzu budete cítit o kus dál.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu se budete cítit mnohem sebevědoměji a jistěji při komunikaci. Budete schopni používat pokročilejší gramatiku a konverzovat na rozmanitá témata.

Obsah kurzu

V tomto kurzu se budeme zaměřovat jak na rozšiřování slovní zásoby, tak správné používání gramatiky. Na této úrovni máme již základy zažité a snažíme se rozvíjet jazyk dále. Komunikativní metoda v této fázi převažuje nad drilovou. Můžete se těšit například na rozdíly mezi Americkou a Britskou angličtinou.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.