007A-2203-MP

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Mírně pokročilí 1 (A2.)
Datum: 3.10.2022 - 6.2.2023
Rozvrh:
  • Po: 19:00 - 20:30
Materiály:
English File 3rd ed. - Pre-Intermediate Student's Book + DVD (Czech Edition)

Lekce 1 - 4

Cena: 4080,00 Kč

Dear students, let´s learn English! Naučili jste se už v angličtině komunikovat v základech a rádi byste si povykládali více? Přidejte se do naší skupiny nadšených studentů a posuňte svoji angličtinu o kousek dál!

Proč si vybrat tento kurz

V tomto kurzu angličtiny se za pomocí komunikačních aktivit a gramatiky posuneme z úrovně A2 o kousek výš. Pokud byste se rádi domluvili o svých minulých, přítomných i budoucích aktivitách, je tento kurz přímo pro Vás!

Pro koho je tento kurz určen

Tento kurz je určen pro studenty, kteří dosáhli úrovně A2 a umí tak stručně použít čas přítomný i minulý, zvládnou vyjádřit i své plány do budoucna. Pokud si přejete tyto znalosti rozšířit, přidejte se k nám!

Cíl kurzu

Cílem kurzu je prohloubit gramatické znalosti angličtiny zejména v oblasti minulého, přítomného i budoucího času, dojde také na čas předpřítomný. Zároveň si budeme procvičovat i naše kominukační a poslechové dovednosti.

Obsah kurzu

Obsahem tohoto kurzu angličtiny je rozšířit své gramatické znalosti zejména v oblasti časů, nabýt větší praxe při komunikaci v angličtině a zlepšit své poslechové dovednosti.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.