015U-2203-ZP

Jazyk: Ukrajinština
Úroveň: Začátečníci plus 1 (A1+)
Datum: 3.10.2022 - 6.2.2023
Rozvrh:
  • Po: 17:25 - 18:55
Materiály:
Vybrané materiály - kopie
Cena: 4185,00 Kč

Привіт друзі! Už mluvíte trošku ukrajinsky a potřebujete se v tom zlepšit? Rozšíříme slovní zásobu o konverzační fráze a podíváme se na zajímavé kulturní rozdíly? Použijeme nové a staré znalosti v konverzacích a herních aktivitách. Určitě si to užijete!

Proč si vybrat tento kurz

V našem kurzu se naučíte domluvit se v základních situacích buď to jízdní řád vlaku nebo zajištění ubytování. Prodrilujete si důležité fráze a slovíčka a dozvíte se spoustu zajímavých věcí o kultuře a historii Ukrajinského národu z první ruky!

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je nejlepší volbou pro studenty na úrovni A1 plus podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni zvládáte jednoduchou komunikaci týkající se přímo vás nebo každodenních činností. Umíte popsat své okolí, co jste dělali o víkendu a popsat svoje plány na příští týden.

Cíl kurzu

Cílem kurzu je prohloubit své dosavadní znalosti, obohatit své jazykové dovednosti a přiblížit se tak úrovni A2

Obsah kurzu

V tomto kurzu budeme používat materiály speciálně připravené pro tento kurz. Z gramatiky se zaměříme na zdokonalování použití všech časů, skloňování podstatných a přídavných jmen a naučme se používat podmiňovací a rozkazovací způsob. Slovní zásobu si rozšíříme především skrze témata, jako například popis vlastnosti a přírody, pravidel a zákonu, pronájem bytu. Podle potřeb skupiny si pro Vás připravím i další učební pomůcky nebo témata které potřebujete.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.