014A-2203-SP3

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Středně pokročilí 3 (B1 +)
Datum: 17.10.2022 - 20.2.2023
Rozvrh:
  • Po: 19:05 - 20:35
Materiály:
English File 3rd ed. - Intermediate Student's Book + DVD (Czech Edition)

Lekce 7-9

Cena: 4080,00 Kč

Oh, hi there! Yes, I am talking to you! Nemáte problém se zvládáním angličtiny v běžných situacích, ale rádi byste své znalosti posunuly o level výš? Pak jste na správné adrese! Neváhejte tedy a přidejte se do kurzu pro středně pokročilé! ????

Proč si vybrat tento kurz

Tento kurz se stane Vaším mostem potřebným pro přechod z mírně pokročilé znalosti jazyka na angličtináře středně pokročilé úrovně. Budeme se věnovat jak gramatice, tak mluvení, psaní, poslechu a rozšiřování slovní zásoby. Učit se budete samostatně, ale i společně s ostatními ve dvojicích nebo ve skupinách.

Pro koho je tento kurz určen

Tento kurz je určen pro studenty řadící se do jazykové úrovně B1. Při perfektním zvládnutí zmíněné úrovně studenti rozumí běžným situacím, ve kterých je možné se ocitnout v pracovním prostředí, ve škole i ve volném čase během zájmových činností. Studenti úrovně B1 rovněž umí vytvořit krátký text a popsat vlastní zážitky, zkušenosti, názory, plány a ambice.

Cíl kurzu

Po absolvování kurzu budete připraveni pokračovat na úroveň B1+.

Obsah kurzu

V kurzu budeme pracovat s učebnicí English File Intermediate a zaměříme se na učivo lekce 7 - 9. Z hlediska gramatiky si zopakujeme modální slovesa, nahlédneme na záludnosti nepřímé řeči, budeme se věnovat chytákům nabízejících se při používání sloves v infinitivu a v gerundiu, a v neposlední řadě se vrhneme na často obávané podmínkové věty. Dále si osvojíme slovní zásobu týkající se nakupování, práce, vzdělávání nebo bydlení. Učebnice se stane naší oporou, ale připravím si pro Vás i další materiály dle aktuálních potřeb skupiny.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.