009I-2203-ZP

Jazyk: Italština
Úroveň: Začátečníci plus 1 (A1+)
Datum: 6.10.2022 - 2.3.2023
Rozvrh:
  • Čt: 15:50 - 17:20
Materiály:
Nuovo Espresso 1 Libro Dello Studente

Lekce 7-8

Cena: 4080,00 Kč

Caio! Už máte za sebou první krůčky a chcete pokročit na ceste k plynulé italštině? Rádi vás přivítáme mezi sebou! Společně se budeme věnovat základním gramatickým a konverzačním tématům, ale hlavně si to spolu užijeme!

Proč si vybrat tento kurz

V tomto kurzu si osvojíte základy gramatiky a nejčastěji používanou slovní zásobu, která se Vám hodí v každodenním životě. Všechno, co se budeme učit, můžete uplatnit v konverzacích a herních aktivitách ve výuce, takže se naučíte italštinu aktivně používat.

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je určen začátečníkům na úrovni A1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni zvládneš používat jednoduché každodenní výrazy. Dokážeš se představit, vyprávět o sobě a svých potřebách.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v jazyce minimálně na úroveň A1+.

Obsah kurzu

V kurzu italštiny Začátečníci plus projdeme společně lekce 7-8 učebnice Nuovo Espresso 1. Osvojíte si minulý čas, zvratná slovesa a výrazy pro vyjádření množství. Na konci kurzu zvládnete nakoupit jídlo, a popovídat i svém víkendu či poslední dovolené . Pokročíte v jazyce minimálně na úroveň A1+ a budete skvěle připraveni pro rozvoj vašich znalostí.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.