011I-2203-SP2

Jazyk: Italština
Úroveň: Středně pokročilí 2 (B1+)
Datum: 3.10.2022 - 6.2.2023
Rozvrh:
  • Po: 15:30 - 17:00
Materiály:
Nuovissimo Progetto italiano 2/B1-B2 Libro dello studente + DVD Video

Lekce 5-7

Cena: 4080,00 Kč

Ciao! Impariamo a sentirsi comodi con l'taliano intermedio. Conoscete la base ma vi sentite ancora lontani dalla perfezione? Venite!

Proč si vybrat tento kurz

Kurz je vyučován kombinací dvou výukových metod. Využití komunikativní a drilové metody je ideální volbou pro studenty, kteří chtějí nadále prohlubovat své znalosti gramatiky a zároveň si potřebují zlepšit své komunikační dovednosti, ať už v mluveném nebo psaném projevu. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete.

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je nejlepší volbou pro studenty na úrovni B1+ podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni pomalu začínáte ovládat i odbornější slovní zásobu, domluvíte se i s rodilými mluvčími, bez problémů přecházíte mezi jednotlivými časy. Zvládáte situace spojené s cestováním, prací i studiem. Nezáleží, jestli potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v jazyce minimálně na úroveň B2.

Obsah kurzu

V kurzu italštiny pro středně pokročilé se budete učit podle učebnice Nuovissimo Progetto Italiano 2 lekce 6 až 8. Zaměříte se na gramatiku konjunktivů a zdvořilostního imperativu a naučíte se slovní zásobu spojenou s italskou operou, bydlením a technologiemi.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma.