002A-2203-ZP

Jazyk: Angličtina
Úroveň: Začátečníci plus 1 (A1+)
Datum: 4.10.2022 - 7.2.2023
Rozvrh:
  • Út: 19:00 - 20:30
Materiály:
English File 3rd ed. - Elementary Student's Book + DVD (Czech Edition)

Lekce 1-6

Cena: 4080,00 Kč

Hello! Úplné základy máte zvládnuté a rádi byste si je dále rozšiřovali? Pokud ano, jste tu správně! Společně probereme gramatiku a spoustu nových, užtečných slovíček. Pojďte do toho s námi.

Proč si vybrat tento kurz

Jestli s jazykem začínáte a základy už Vám nejsou cizí, tak je kurz právě pro Vás. Nemusíte se ničeho bát, se spoustou věcí se stále seznamujeme a vše nové hned aktivně používáme. Tento kurz Vás posune dál a budete schopni se domluvit v zákldních situacích. Co se týče gramatiky, tu si skvěle procvičíte a zažijete už na hodině.

Pro koho je tento kurz určen

Tento jazykový kurz je nejlepší volbou pro studenty na úrovni A1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Na této úrovni se umíte představovat a jednoduše se bavit o základních tématech. Umíte stručně popsat předměty i vyplňovat formuláře, ovládáte nejběžnější slovní zásobu.

Cíl kurzu

Po absolvování tohoto kurzu pokročíte v jazyce minimálně na A1+ a budete skvěle připraveni pro další rozvoj vašich znalostí!

Obsah kurzu

V tomto kurzu budeme používat učebnici English File Elementary, která je určená pro začínající studenty angličtiny. V prvních třech lekcích se budeme zabývat osobními i přivlastňovacími zájmeny, nahlédneme na používání anglických členů a naučíme se časovat slovesa v přítomném čase. Kromě toho získáme povědomí o slovní zásobě používané při běžných situací, jako je například představování vlastní osoby, seznamování se, vyřizování telefonátů nebo objednávání jídla v restauracích. Učebnice se stane naší pevnou oporou, ale připravím si pro Vás i další materiály dle aktuálních potřeb skupiny.

Kurz se otevře při počtu minimálně 5 účastníků!


Procvičujte si jazyk i doma díky online materiálům zdarma