Jazykové kurzy - Němčina Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 8:00 - 15:00 - celý týden

Němčina Brno

Kurzy němčiny v Brně

Němčina pro začátečníky

Kurzy jsou vhodné pro studenty, kteří zatím nemají s němčinou prakticky žádné zkušenosti. Pomůžeme vám v nich najít tu správnou cestu ke zvládnutí německé gramatiky a konverzace kombinací vhodných výukových metod na míru a příjemného prostředí.

Němčina pro věčné začátečníky a mírně pokročilé

Už zvládáte mluvit o sobě, své rodině, práci nebo zájmech a nestačí Vám to? Nebo se jen po pauze vracíte k němčině a chce si znovu osvěžit zaprášené základy? Pak je tato nabídka kurzů tím pravým pro Vás. Osvěžíte si své znalosti a budete připraveni pokračovat dál.

Němčina pro středně pokročilé

Slyšeli jste někdy o minulém podmiňovacím způsobu, předminulém času, nepřímé řeči nebo využití infinitivu při tvorbě vět? Pak jste s velkou pravděpodobností připraveni se o těchto věcech dozvědět ještě mnohem více v kurzech pro středně pokročilé. Nová konverzační témata jsou pak samozřejmostí.

Němčina pro pokročilé a velmi pokročilé

Jste připraveni přenést se přes úroveň B2 a poznat němčinu z další stránky? Komunikativní metoda, nová gramatika, rozšiřování slovní zásoby, nácvik nejrůznějších situací z reálného života nebo firemní komunikace. Na to všechno se můžete těšit v kurzech pro pokročilé a velmi pokročilé.

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzů

Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.