Doučování gramatiky | Jazyková škola Jílek Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 9:00 - 12:00 - celý týden

Doučování anglické gramatiky+

Neschovávejte se před gramatikou

Strach z gramatiky je často překážkou v cestě k posunu na další úroveň. Jenže co když jde jen o jednu konkrétní oblast, kvůli které se vám nechce znovu absolvovat celý kurz? Speciální semináře angličtiny jsou vedeny zkušenými lektory, kteří mají kromě praxe i dostatek teoretických znalostí ze studií a zvládnou díky nim předat vše ve srozumitelné podobě bez ohledu na to, jestli jste studenti jazykové školy nebo samouci. Dělají vám problém členy? Pomůžeme vám. Podmínkové věty? To by v tom byl čert, abyste je nepochopili.

Jednorázový výukový blok je vedený v češtině a je zaměřený vždy na jeden konkrétní gramatický jev. Během tří hodin si proberete úplné základy, pochopíte i pokročilejší gramatiku související s tématem a nakonec se podíváte i na specifické situace a zajímavosti, ke kterým se za normálních okolností nedostanete. Můžete se tak pustit do hloubky i bez nutnosti navštěvovat vysokou školu. Součástí semináře je důkladné procvičení dané gramatiky a pokud budete stát o certifikát o absolvování semináře, napíšete si po semináři krátký test, a pokud projdete, certifikát je váš.

Prvních šest témat, na která se můžete těšit:

  • Leden - Podmínkové věty
  • Únor - Budoucnost
  • Březen - Vztažné věty
  • Duben - Modální slovesa
  • Květen - Modální slovesa II
  • Červen - Členy

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzůMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.